The Art of Laser Dentistry at Your Services

שתלים דנטליים

יש טיפולי שיניים שהם הכרח המציאות לעבור אותם. אחד מהם הוא טיפול של שתלים דנטליים. בוודאי תשמחו לשמוע, כי מדובר אודות טיפולי שיניים עם רקורד עצום של הצלחה בשיאה, עם תוצאות מהימנות, שנמשכות בשיאן לתקופה ארוכה. למרות שטיפול שיניים זה נחשב ליותר צפוי מכל מיני טיפולי שיניים נוספים, לשם תיקון, או לחלופין לשם החלפת שיניים חסרות, לרבות עבודות גשר, או טיפול נשנה של טיפול שורש שלא הצליח, רב הנסתר על הגלוי. ובמאמר זה ננסה להקיף את הנושא במלואו.

האם הטיפול של שתלים דנטליים בשיניים הינו יציב ואיתן?

אכן, הטיפול של שתלים דנטליים בשיניים הינו לחלוטין איתן ויציב. למעשה מדובר אודות שחזור של שן שחסרה, באופן כזה שהמטופל ייראה, יחוש, יתאים ויתפקד כאילו בפיו היו השיניים המקוריות והטבעיות. במקרה של הזנחת המצב, הוא עלול להתדרדר מבחינת העצם, והמטופל עשוי להיקלע לתסביך עמוק של הפרעות אכילה, לקשיים בכל מיני פעולות יום יומיות, לקושי לחייך חיוך רחב, ולדיבור עילג, וכיוצא בזאת.

כיצד הטיפול של שתלים דנטליים בשיניים יגן על השיניים הבריאות שלכם ביתר שאת?

באופן כללי, אתם צריכים לנקוט בכל פעולה, על מנת להגן ביתר שאת על בריאות השיניים שלכם. במידה ויש שיניים חסרות, מתבצעת בהכרח שחיקה של שיניים באחד או בדני צדדי השיניים, ובאופן הזה נפגעות גם שאר השיניים, הבריאות לגמרי, וזאת על מנת לשקם קמעה את המצב של השיניים החסרות. הטיפול של שתלים דנטליים נכנס לעצם של הלסת, במקום אשר בו היה שורש השן החסר של המטופל, וזאת ללא הסבת נזק לשיניים הבריאות. טיפול זה אף עוזר למנוע כל תזוזה של שיניים בריאות שקרובות אליהם, כמו שהיה מתרחש בהיווצרות של מקום ריק שנותר כך הרבה זמן.

האם הטיפול של שתלים דנטליים בשיניים בנוי להחזיק מעמד לטווח הארוך?

אכן, הטיפול של שתלים דנטליים בנוי להחזיק מעמד לטווח הארוך. טיפולי שיניים קונבנציונליים אמורים להחזיק מעמד בין חמש שנים לבין שבע שנים. עם טיפול יותר יסודי ומעמיק, השיניים יחזיקו מעמד אף למשך כעשר שנים, אבל עם הזמן סביר להניח, כי יצטרכו להחליף אותם. ואילו עם הטיפול של שתל דנטלי יכולים להזדקק להתאמה תקופתית בלבד, הוא עשוי להחזיק מעמד לשארית חיי המטופלים, בעוד הם ממוקמים כשורה למשך זמן ניכר.

איך הטיפול של שתלים דנטליים בשיניים יסייע לכם לשמור בשקט על השיניים שלכם במקומן הטבעי?

נראה כי הטיפול של שתלים דנטליים בשיניים יסייע לכם לשמור בשקט על השיניים שלכם במקומן הטבעי. בעוד שיניים תותבות יכולות להחליק עם כל פעולה שתעשו, ולו הקטנה ביותר, כדוגמת – שיעול, אכילה, פיהוק, דיבור, נשיקה, חיוך או צחוק – באופן כזה שתידרשו למקם את השיניים התותבות בחזרה למקום הקבוע שלהם בפה. נראה על פניו כי טיפול של שתלים דנטליים יקבע את השיניים במקומם, ויגרום להם להשתלב בצורה טבעית עם הלסת. משמע – השיניים שבטיפול כזה אינם ינועו או יקישו.

הידעתם, כי הטיפול של שתלים דנטליים בשיניים יסייע לכם ליהנות באמת מהחיים, מבלי העיסוק הקבוע של דאגה לשיניים שלכם?

אכן, הטיפול של שתלים דנטליים בשיניים יסייע בידכם ליהנות באמת מהחיים, מבלי להתעסק השכם וערב בדאגה לשיניים שלכם. אתם ממש לא חייבים להסתגר במקום המשכן הקבוע שלכם, או לחוש שלא בנוח בפומבי, או לחלופין לדאוג מחמת מחסור בשיניים שיגביל אתכם ליהנות, או שהשיניים התותבות יעופו דווקא ברגעים הלא רצויים, והמביכים ביותר, בעודכם צוחקים, משוחחים או אוכלים. הטיפול הזה תקבלו שיניים להתנהלות מיטבית של אורח חיים נורמלי ורגיל.

האם בתום הטיפול של שתלים דנטליים בשיניים יש לבצע תחזוקת המשך?

על פניו נראה, כי בתום הטיפול של שתלים דנטליים בשיניים לא צריך לבצע כל פעולה של תחזוקת המשך. מאידך, עדיין תידרשו לפקוד את רופא השיניים הקבוע שלכם, מעת לעת, לשם ביקורת כללית. לעבור ניקוי אבנית, לבדוק את המצב של החניכיים שלכם, בדיוק כמו שהייתם עושים, לו היה מדובר בשיניים המקוריות שלכם.

מה יקרה, ובמידה שצריך, לא תבצעו את הטיפול של שתלים דנטליים בשיניים?

במידה שאתם צריכים לעבור טיפול של שתלים דנטליים בשיניים, אבל משום מה אתם דוחים אותו או מסרבים לעבור אותו, דעו לכם כי יש לכך השלכות הרות גורל. פנים עם שיניים חסרות עשויות לצנוח, ולקבל נראות שקועה. באמצעות הטיפול הזה תוכלו לשמר את הצורה של החיוך והפנים הטבעיים שלכם.

באמצעות הטיפול של שתלים דנטליים בשיניים תוכלו לאכול כרגיל

נגמרו הימים שאכלתם רק מאכלים נוזליים, כדוגמת מרקים ודייסות. די, כמה אפשר? באמצעות הטיפול של שתלים דנטליים, תוכלו להתחיל לאכול כרגיל. תזכו ליהנות ולטעום מכל המאכלים שאתם אוהבים, בלי כל היסוס. תוכלו לנשוך בצורה טבעית, לאכול כל מזון שאוותה נפשכם. השתלים הדנטליים יאפשרו לכם לחוות את מלוא העוצמה של הטעמים.

הכיצד הטיפול של שתלים דנטליים בשיניים יגן על העצם שלמה ובריאה?

הטיפול של שתלים דנטליים עשוי להגן על העצם שלמה ובריאה. ברגע שחסר שן, נותרים חללים ריקים בפה, כאלו שעשויים להביא לכל מיני בעיות בריאותיות. כמו למשל – הידרדרות עד כדי אובדן של חלק מעצם הלסת. כאשר לא עושים שימוש בעצם הלסת, לשם תמיכה בשן טבעית, עצם הלסת עשויה להתדרדר, כמו גם לאבד מן המוצקות ומן החוזק שלה. השתל הדנטלי מהווה את ההיתכנות הבלעדית לשיקום שיניים, אשר ממריץ ושומר על העצם הטבעית. בעצם, הוא מסייעה להמרצה של צמחית עצם, כמו גם למניעה של אובדן העצם.

האם באמצעות הטיפול של שתלים דנטליים בשיניים אפשר לשמור את השיניים בתוך הפה, ולא בתוך הכוס?

אכן כן. באמצעות הטיפול של שתלים דנטליים אפשר לשמור את השיניים בתוך הפה, ולא בתוך הכוס. נגמרו הימים האלה. השתל הדנטלי מאפשר למטופל לשמור את השיניים שלו במקומן הטבעי – בתוך הפה. נגמרו הימים של דאגה פן השיניים התותבות יחליקו או יצנחו מהפה. אתם יכולים לצחצח אותן במשנה מרץ, להעביר דרכן חוט דנטלי, ובעצם להתנהג כפי שהייתם רגילים להתנהג עם השיניים המקוריות שלכם.והמלצות אחרונות,טיפולים של שתלים דנטליים לא כדאי לעשות בכל מרפאה. לכן, אצלנו, במרפאת השיניים Kofman Dental Clinic, מונעים מתוך האמונה כי הפחתת כאבים ומקצועית, ביחד עם אווירה של בית, מהווים את הסוד לטיפול השיניים המיטבי ביותר בשביל המטופלים שלנו